Про школу:
Ми працюємо на українському та іноземному ринку вже близько 4 років. Проте перебуваємо в постійному розвитку ,пошуку нових методик та навчанні. За цей час маємо чим пишатися:

- сотні успішних випускників
- десятки пройдених співбесід
- легкі подорожі
- кар'єрне зростання та зміни місця праці студентів
- корпоративні виклади (тренінги для працівників організацій)
- Business-англійська ( у сфері професійної діяльності)
- успішна здача ЗНО тестування
- саморозвиток та нові цілі для сімених пар

Ми школа, що працює не лише фізично за місцем існування, але також із студентами по цілій Україні та вже з 6 країнами світу (Канада, США, Бельгія, Польща, Іспанія, Італія). Окрім 6 іноземних мов, ми також викладаємо українську мову як іноземну для людей (зокрема дітей), що проживають за кордоном, співпрацюючи із Школами Українознавства та українськими Академіями світу.

Співпрацюємо з школами кількох країн світу та підтримуємо дружні зв'язки з носіями мови. Цікавим фактом є те, що всі викладачі Мовної Школи "Sofia" є дипломованими фахівцями, із досвідом та освітою в країні, мови якої навчають, зокрема, засновниця школи Diana Zhuk близько 4 років працювала в урядовій освітній організації Канади у містах Торонто та Оттава, мала виклади у найстарішій Академії Українознавства імені Юрія Липи у світі та була почесним волонтером української суспільної служби міста Торонто.

Наш викладач з італійської мови є випускником Папського університету у Римі та веде розмовні практики з дорослими людьми. Викладач з німецької мови є викладачем одного із державних університетів України та проводить бізнес-тренінги німецької для дорослих студентів із рівнем С1- С2.

Тож, якщо ви зріла людина, яка пережила хвилини непорозуміння, сорому чи навіть відчаю у незнайомій ситуації у чужій країні, або незнання іноземної мови стало приводом відмови у отриманні омріяної перспективної роботи чи візи?! Можливо, Ви студент, який збирається здавати міжнародні іспити чи навчатися за кордоном??? Чи людина, яка працює у медичній, юридичній, технічній сфері і через брак мови вже не може розвиватися у своїй професії в умовах сучасного світу. Або просто турист, який обожнює відкривати для себе нові місця чи відпочивати сім'єю і отримує дискомфорт у побутовому спілкуванні?

Тоді вам саме сюди, бо тут вам забезпечать дружню атмосферу та найвищі результати.
Наші викладачі гарні методисти та психологи, тому добре розуміють ваші проблеми і у різні способи намагатимуться допомогти і знайти підхід саме до вашого методу отримання знань та розвинути ваші навички спілкування, адже ми постійно вдосконалюємося та розвиваємося, співпрацюємо із студентами з Канади, волонтерами корпусу миру США та колегами з Європи.

Бажаємо успіху, гарного настрою та досягнення ваших цілей!